فرهنگ و هنر

اجرای طرح ملی «قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج)

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران خبر داد؛

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران از اجرای طرح ملی قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) در روز عید قربان با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش ندای قم ،ابراهیم صدوقی در گفتگویی، با اشاره به اینکه قرارگاه مردمی گامی به سوی جامعه مهدوی از دو سال گذشته و پس از فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای رزمایش همدلی در سطح جامعه برای رسیدگی به آسیب دیدگان از کرونا، تشکیل شد، اظهار کرد: در این قرارگاه فعالیت‌های مختلفی برای حمایت از گروه‌های آسیب دیده از کرونا و نیازمندان به نام مبارک امام زمان (عج) انجام شده و همچنان نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به پیش رو بودن عید سعید قربان، ابراز کرد: در این روز بزرگ طرح قربانی به نیت سلامتی امام زمان (عج) را با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) برای نخستین بار اجرا می‌کنیم و گوشت حاصل، از عید قربان تا عید بزرگ غدیر بین جامعه هدف کمیته امداد و قرارگاه گامی به سوی جامعه مهدوی با عنوان هدیه امام زمان (عج) توزیع خواهیم کرد.

معاون خدمات زائرین مسجد مقدس جمکران، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته توسط کمیته امداد این طرح همزمان با قم در تمام مراکز استان‌ها به اجرا خواهد رسید.

صدوقی با اشاره به اینکه ویژه برنامه افتتاحیه این طرح در روز عید قربان از ساعت ۹ صبح با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مؤمنین و خیرین می‌توانند برای شرکت در این طرح با هر توان مالی مبالغ خود را در روز عید قربان به صورت حضوری با مراجعه به پارکینگ شماره پنج این مکان مقدس واقع در باب المعصومه (س) (درب شماره دو)، جنب بازارچه نرجس خاتون (س) در این طرح شرکت کنند.

لینک کوتاه این صفحه: https://nedayeghom.ir/3mfc

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا